DRZWI PCV

drzwiOferowane przez nas drzwi wejściowe PVC produkujemy z myślą o najbardziej wymagających klientach. Spełniają one surowe normy w zakresie bezpieczeństwa i estetyki. Nasze drzwi sprostają każdemu wyzwaniu i również po wielu latach użytkowania będą wyglądały pięknie i funkcjonowały precyzyjnie jak pierwszego dnia.

O dobrym wyglądzie całości decydują odpowiednio dobrane detale, począwszy od klamek, podchwytów, kołatek a kończąc na przepięknych witrażach. Nietuzinkowy i ekskluzywny wygląd , forma, oraz kształt i kolor wypełnień drzwiowych spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Posiadamy w swojej ofercie różne linie produktów od ozdobnej i delikatnej, po nowoczesną i prostą w formie.

System drzwiowy Aluplast jest jednym z najnowocześniejszych, wielofunkcyjnych systemów drzwi wejściowych pozwalających na tworzenie zwartych konstrukcji o znakomitych właściwościach zarówno izolacji cieplnej a, także dźwiękowej. Wszystkie nasze drzwi wyposażone są w zamki wielopunktowe firmy Winkhaus. Podstawową ich zaletą jest zabezpieczenie przed włamaniem nie tylko w części środkowej, czyli tam gdzie montowany jest zamek z wkładką bębenkową, ale również dodatkowo u dołu i u góry skrzydła. Zamki wielopunktowe STV i atestowane wkładki bębenkowe Winkhaus gwarantują zwiększone bezpieczeństwo bez konieczności montażu dodatkowych zabezpieczeń.

Wykonujemy drzwi według indywidualnych projektów, dostosowując je do estetycznych wymagań klienta oraz w nietypowych wymiarach, np. drzwi dwuskrzydłowe z naświetlami i doświetlami lub drzwi łukowe. Na pewno spośród tego bogactwa propozycji wybiorą Państwo rozwiązania dla siebie, dzięki którym drzwi staną się wizytówką Waszego domu.
Pobierz dokument PDF

Drzwi zewnętrzne Drewniane

drzwi zewnętrzneDrzwi zewnętrzne są wizytówką całego domu. Ich wzór i kolor podkreśla styl budynku oraz jego właściciela. Ciekawie wykonane drzwi potrafią przyciągnąć uwagę i podnieść prestiż domu. Nie mniej ważne są walory użytkowe drzwi. Chronią one prywatność oraz dają poczucie bezpieczeństwa. Drzwi zabezpieczają przed zimnem, deszczem oraz hałasem.

Drzwi mogą być wykonane jako dwuskrzydłowe oraz wzbogacone o naświetla górne i boczne. Ten szeroki wybór należy jednocześnie traktować jako inspirację. Pomagamy zaprojektować indywidualny wzór, zgodny z indywidualnymi gustami Klienta oraz wizją architektoniczną budynku.

Standardowe drzwi posiadają najlepsze dostępne na rynku rozwiązania antywłamaniowe, co w połączeniu z solidnym osadzeniem drzwi w murze pozwala osiągnąć najwyższe standardy bezpieczeństwa użytkownika budynku.