O firmie

Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe (P.P.H.U) POLBEST-Brojce jest dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną działająca na rynku od roku 2003. Główny profil naszej działalności stanowi produkcja okien i drzwi z PCV, do której wykorzystujemy systemy okienne firmy Aluplast, oraz okucia renomowanej firmy Winkhaus.

Od samego początku filozofią P.P.H.U. POLBEST jest zaspokajanie potrzeb wymagających klientów, którym zależy przede wszystkim na produktach doskonałej jakości i usługach na najwyższym poziomie, dlatego polecamy okna PCV wykonane z profili 5-komorowych i 6-komorowych w wersji niezlicowanych i półzlicowanych układów ościeżnic i skrzydeł.. Okna i drzwi PCV produkowane są w naszym zakładzie w Brojcach, przez wykwalifikowaną kadrę doświadczonych pracowników. Posiadamy również wyspecjalizowane ekipy montażowe, które zawsze są do Państwa dyspozycji.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby i wymagania zarówno drobnych inwestorów, jak i kompleksowe zlecenia. Z biegiem lat coraz więcej klientów okazywało, i nadal okazuje zaufanie naszej firmie, przyczyniając się do jej dynamicznego rozwoju , a my dokładamy wszelkich starań aby naszych zadowolonych klientów przybywało.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą produktów naszej firmy.

Przemysław Płażalski