Okna PCV

Okna angielskie z tworzyw sztucznych, okna 6-komorowe i inne rozwiązania są elementami w wyraźny sposób wpływającymi na klimat i wystrój pomieszczeń. Okna PCV jakie poleca ich producent, P.P.H.U. POLBEST gwarantują znakomite parametry związane z izolacją akustyczną i termiczną, niezawodnością technologii, łatwością ich obsługi oraz konserwacji.

Produkcja okien PCV odbywa się w naszej firmie z wykorzystaniem doskonałych profili ALUPLAST.

ALUPLAST posiada niezwykle szeroki wybór profili o różnorodnych parametrach przystosowanych do spełniania wszelkich potrzeb oraz wymagań nowoczesnego (również pasywnego) budownictwa. Jednym z najczęściej wykorzystywanych rozwiązań są profile mające 70mm głębokości zabudowy, natomiast na popularności zyskuje również najnowocześniejsza linia produktów z serii Energeto®. Seria ta, będąca prawdziwą rewolucją w branży, stworzona została dla domów pasywnych, energooszczędnych, maksymalizując poziom efektywności energetycznej.

Polecamy okna otwierane na zewnątrz, do wewnątrz o odmiennych projektach dostępnych nie tylko w kolorze białym ale także z okleiną drewnopodobną. Jej wykorzystanie sprawia, że okna i drzwi PCV mają zupełnie nowy, świeży wygląd. Serdecznie polecam – Przemysław Płażalski, P.P.H.U. Polbest.

Okna 5-cio komorowe Ideal Round Line

Okna 5-cio komoroweJest to rozwiązanie mające 70mm szerokości oraz uszczelnienie od strony zewnętrznej. Ideal 4000 to linia profili idealnie łącząca innowacyjne rozwiązania technologiczne z doskonałą wygodą mieszkania reprezentując technologię przyszłości już dzisiaj. Charakterystyczna wytrzymała konstrukcja profili a także duże komory przeznaczone na wzmocnienia pozwalają stworzyć okna o bardzo dużych rozmiarach przy zachowaniu najlepszej statyczności. Ponadto specjalnie zaprojektowana, wielokomorowa konstrukcja skutkuje osiągnięciem świetnych parametrów izolacyjnych a eleganckie wzornictwo oraz ogromne możliwości dostosowania rozwiązań systemowych do zastanych warunków stanowi o ich uniwersalnym wykorzystaniu do podkreślenia oraz uzupełnienia wystroju danego wnętrza. Ponadczasowa elegancja okien niezlicowanych leży w ich smukłych profilach i mocnych konturach, natomiast linia round-line to propozycja dla osób poszukujących produktów zaokrąglonych, o łagodnych kształtach. Seria round-line ze swoją unikalną estetyką wyjątkowo dobrze wpisuje się w wystrój nowoczesny. Co więcej, dzięki wykorzystaniu list przyszybowych można dodatkowo dopasować wybrane rozwiązanie do swojego wnętrza. Uniwersalność Ideal 4000 pozwala na wykorzystanie go w budynkach odnawianych czy też nowoczesnych, zarówno jedno- jak i wielorodzinnych. W przypadku remontów istotnym aspektem tej serii jest zmniejszona wysokość skrzydła oraz ramy, dzięki czemu większe jest przeszklenie, do pomieszczeń dostaje się więcej naturalnego światła bez konieczności powiększania otworu okiennego.

OKNA 6-cio komorowe Ideal 8000

okna sześciokomoroweIdeal 8000 to system stworzony w celu udoskonalenia parametrów izolacyjnych (zarówno termicznych jak dźwiękowych) okien. Głębokość zabudowy profili została w tym systemie zwiększona do 85, zwiększona także została liczba komór w kształtownikach oraz zastosowano trzy uszczelki. System Ideal 8000 daje możliwość wykorzystania niezwykle energooszczędnych pakietów szybowych (ich szerokość osiąga nawet 59mm) minimalizujących przedostawanie się ciepła. Ponadto mechanizmy okuciowe mają zwiększoną trwałość dzięki oddzieleniu trzecią uszczelką „suchej komory”, w której znajdują się okucia.

Ideal 8000 jest połączeniem dwóch odmiennych metod mających na celu zminimalizowanie przenikalności cieplnej, a przez to uzyskanie maksymalnej energooszczędności okien. Po pierwsze zwiększono ilość a także głębokość komór wewnętrznych, a po drugie zamiast wzmocnień stalowych wykorzystano metodę „bonding inside”, w której pakiet szyby zespolonej jest wklejany we wrąb skrzydła.

Cechą wspólną dla wszystkich systemów profili Aluplast jest różnorodność rozwiązań oraz zgodność profili dająca duże możliwości dobrania najlepszego rozwiązania dla danego pomieszczenia.
System Ideal 8000 to rezultat poszukiwań najoszczędniejszego rozwiązania charakteryzujący się:

  • zwiększoną ilością komór,
  • większą głębokością zabudowy (85mm) oraz kształtowników,
  • opcja wykorzystania pakietu 3 szyb zespolonych z argonem (do 59mm szerokości).

OKNA OTWIERANE NA ZEWNĄTRZ

okna otwierane na zewnątrzProfile Ideal 70 stworzone zostały na potrzeby okien otwieranych na zewnątrz ze szczególnym uwzględnieniem takich rynków jak np. angielski. Profile te mają szerokość 70mm oraz są produktami 5-komorowymi, co zapewnia odpowiednią izolację cieplną.

System Ideal 70 to nowoczesne rozwiązania technologiczne w znaczący sposób wpływające na wygodę mieszkania. Elegancka forma, solidna konstrukcja oraz ciekawe projekty doskonale wpiszą się w każde wnętrze niezależnie od jego estetyki. Profile Ideal 70 mają łagodne skosy, zaokrąglenia dzięki czemu trafiają w najbardziej wykwintne gusta.

Wszystkie system Aluplast dopuszczone są do użytkowania na terenie Wielkiej Brytanii co potwierdzonej jest niezbędnymi pozwoleniami oraz certyfikatami, między innymi bardzo cenionym certyfikatem Kitemark przyznawanym przez British Standards Institution.

Parametry systemu Ideal 70:

  • pięć komór,
  • 70mm głębokości zabudowy,
  • wyposażone w uszczelki (krótszy czas obróbki),
  • do okien otwieranych na zewnątrz,
  • możliwość szklenia ze strony zewnętrznej i wewnętrznej,
  • pakiet zaszklenia do 40mm szerokości,
  • zgodność oraz szeroki wybór elementów dodatkowych.